
Контактор 250кВт/400В/500A, 2NO + 2NC, 230VAC ығысындағы сабын
Артикул: LTD65153--
1 060 480 ₸
Тапсырыспен
Электр контакторы — айнымалы ток сызықтарының коммутациясы үшін арналған қуатты құрылғы. Негізгі мәні — өндірістік жиілік сызықтарындағы 380–400 В желісінде асинхронды электр қозғалтқыштары және басқа индуктивтік жүктемелерді басқару.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды қуаты (AC-3): 380–400 В кезінде 250 кВт
- Номиналды ток: 500 А
- Негізгі контактілері: 3 құлыпталатын контакт (3NO)
- Қосалқы контактілері: 2 құлыпталатын + 2 ашылатын контакт (2NO + 2NC)
- Сабындағы кернеу: 230 В айнымалы тока
- Пайдалану санаты: AC-3 (асинхронды қозғалтқыштарды басқару, жүк астында ажыратылатын)
- Корпус өлшемі: 6
- Қуат шығыны: 117 Вт
- Өндіруші: Schrack
Габарит өлшемдері және салмағы:
- Ені: 160 мм
- Биіктігі: 219 мм
- Тереңдігі: 216 мм
- Таза салмағы: 8,58 кг
Комплектациясы: орамасында 1 дана
EAN-коды: 9004840839760
| EAN-коды | 9004840839760 |
|---|---|
| Енінің нетто мөлшері | 160,00 мм |
| Биіктігінің нетто мөлшері | 219,00 мм |
| Тереңдігінің нетто мөлшері | 216,00 мм |
| Таза салмағы | 8,58 кг |
| Қуат шығыны | 117,00 W |
| Өлшемі | 6 |
| Түрі | Электр контактор |
| Қосалқы контактілер | 2 құлыпталатын контакт + 2 ашылатын контакт |
| Сабындағы АС кернеу | 230 В айнымалы тока |
| Номиналды ток | 500 A |
| Негізгі контактілері | 3 құлыпталатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 250 кВт |
| Орамасы | 1 дана |