
Контактор 20A/4 AC-1, FS 230VAC
Артикул: LTR02043--
Аксессуары для контакторов силовых
26 850 ₸
Тапсырыспен
4-полюстік контактор AC-1 сериясы 20А номиналды тоқ және 230В айнымалы тоқ басқару сымамасы бар.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 20A
- Сымама кернеуі: 230В AC
- Қолданылу категориясы: AC-1
- Қуат AC-3 кезінде (380В/400В): 5,50 кВт
- Ұстау режимінде қуат шығыны: 4,40 Вт
- Полюстер саны: 4
- Өндіруші: Schrack
Өлшемдері (таза):
- Ұзындығы: 75,00 мм
- Ені: 68,00 мм
- Тереңі: 45,00 мм
- Салмағы: 0,23 кг
Комплектация және орналастыру:
- Жеткізу бірлігі: 1 шт.
- Орналастыру еселігі: 102 шт.
- EAN коды: 9004840841282
Контактор айнымалы тоқ сызықтарын қашындан басқаруға арналған және өндіістік және тұрмыстық электр жабдықтарында қолданылады.
| EAN коды | 9004840841282 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 75,00 мм |
| Ені (таза) | 68,00 мм |
| Тереңі (таза) | 45,00 мм |
| Салмағы (таза) | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 4,40 Вт |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | 4-полюстік контактор |
| Сымама кернеуі AC | 230В айнымалы тоқ |
| Номиналды ток | 20A |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 5,50 кВт |
| Орналастыру | 1 шт., 102 шт. |