
1 / 5
1 / 5
Ұстапсыз орнатылатын таратқы щит, 2 қатар, 24+4 модуль, металл есік
Артикул: BK0850522-
41 700 ₸
Қоймада бар
Ұстапсыз орнатылатын таратқы щит 2 қатарда 28 модульге (24+4) арналған металл есігі бар, өндіктемесі өрнек іші қабырғаға ұстапсыз орнатуға арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Сыйымдылығы: Негізгі қатар 24 модуль + қосымша қатар 4 модуль (TE = модульге 12 мм)
- Өлшемдері (БхЕхТ): 442 × 346 × 96 мм
- Салмағы: 2,5 кг
- Қорғау дәрежесі: IP40
- Қорғау класы: II (екі еселі оқшау)
- Сокқа төзімділік: IK08
- Есік материалы: Құйма ұста
- Түсі: RAL 9003 (сигнал-ақ)
Пайдалану шарттары:
- Температура ауқымы: -25°C-тан +60°C-ға дейін
- Жұмыс режимінде қуат сыршылығы: 34 W
- Галогенсіз орындалу (Halogen-free)
Ерекшеліктері:
Щит өндіктемесі өрнек іші қабырғаға ұстапсыз орнатуға және электр желісінің құпия төлеуіне арналған. Металл есік жабдықтарды қорғап, IP40 қорғау дәрежесінің талаптарына сәйкес келеді. Модульдік құрылымы автоматты ажыратқыштарды, дифференциалды автоматтарды және басқа модульдік құрылғыларды икемді ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
Өндіруші: Schrack
EAN: 9004840508161
| EAN-коды | 9004840508161 |
|---|---|
| Ені нет | 346,00 мм |
| Биіктігі нет | 442,00 мм |
| Тереңдігі нет | 96,00 мм |
| Салмағы нет | 2,50 кг |
| Қуат сыршылығы | -34,00 W |
| Ортаның ең төменгі температурасы | -25°C |
| Ортаның ең жоғарғы температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Өндіктемесі өрнек іші қабырғаға ұстапсыз орнату, есігі бар |
| Қатарлар | 2 |
| Серияда TE | 12 |
| Қорғау дәрежесі | IP40 |
| Қорғау класы | 2 |
| Сокқа төзімділік | IK08 |
| Түсі | RAL 9003 (Сигнал-ақ) |
| Өндіруші | Schrack |
| Орнату | Ұстапсыз |
| Материал - Есік | Құйма ұста |
| Галогенсіз | Иә |
| Орау | 1 шт. |
- Фото 1: Ұстапсыз орнатылатын таратқы щит, 2 қатар, 24+4 модуль, металл есік (JPG, 4.3 MB)
- Фото 2: Ұстапсыз орнатылатын таратқы щит, 2 қатар, 24+4 модуль, металл есік (JPG, 2.6 MB)
- Фото 3: Ұстапсыз орнатылатын таратқы щит, 2 қатар, 24+4 модуль, металл есік (JPG, 1.8 MB)
- Фото 4: Ұстапсыз орнатылатын таратқы щит, 2 қатар, 24+4 модуль, металл есік (JPG, 5.6 MB)
- Фото 5: Ұстапсыз орнатылатын таратқы щит, 2 қатар, 24+4 модуль, металл есік (JPG, 286 KB)