
Контактор 3кВт/400В/7А/1НО, ағындаушы 24VDC
Артикул: LTD00715--
16 930 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор өндірістік орнатулар мен электрбөлу жүйелерінде айнымалы ток схемаларын ажыратуға арналған.
Негізгі техникалық сипаттамалар:
- Номиналды қуаты (AC-3): 380–400 В кезінде 3 кВт
- Номиналды ток: 7 А
- Негізгі контактілері: 3 замыкающий (3NO)
- Қосалқы контактілері: 1 замыкающий контакт
- Ағындаушының кернеуі: 24 В тұрақты ток (DC)
- Қуат шығыны: 7,10 Вт
Механикалық параметрлері:
- Габаритті өлшемдері: 45 × 68 × 75 мм (ені × биіктігі × тереңдігі)
- Салмасы: 0,29 кг
- Өндіруші: Schrack
- Стандартты қораптау: 1 дана немесе қағаз қорап 102 дана
- EAN: 9004840840742
Контактор сенімді ажыратуды қамтамасыз етеді және өндірістік құрылғысының халықаралық сапа стандарттарына сәйкес жұмыс істейді.
| EAN-коды | 9004840840742 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 68,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 75,00 мм |
| Салмасы (нетто) | 0,29 кг |
| Қуат шығыны | 7,10 Вт |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Қосалқы контактілері | 1 замыкающий контакт |
| Ағындаушының DC кернеуі | 24 В |
| Номиналды ток | 7 А |
| Негізгі контактілері | 3 замыкающий контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 3 кВт |
| Қораптау | 1 дана, 102 дана |