
Контактор 5.5кВт/400В/12А/1НО, орам ығысы 24VDC
Артикул: LTD01215--
22 270 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор үш фазалы асинхронды электрдвигундерін және басқа да индуктивті жүктемелерін басқару үшін ұйғарындырылған. Өндірістік айнымалы ток желілерінде жиі ажырату үшін пайдаланылады.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды қуаты: 400 В кезінде 5,5 кВт (AC-3 санаты)
- Номиналды тогы: 12 A
- Орам ығысының кернеуі: 24 В тұрақты тоқ (24 VDC)
- Негізгі контактілері: 3 қосалқы контакты (3NO)
- Көмекші контактілері: 1 қосалқы контакты (1NO)
- Қуат шығыны: 8,7 W
Өлшемдері және массасы:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 68 мм
- Тереңдігі: 75 мм
- Таза массасы: 0,30 кг
Өндіргені: Schrack
Контактор үлестіргіш ұйындарына және басқару панельдеріне орнатуға төлем есебімен талаптарына сәйкес келеді. Сенімді құрылымы пайдалану шарттарын сақтау кезінде ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840840780 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 68,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 75,00 мм |
| Таза массасы | 0,30 кг |
| Қуат шығыны | 8,70 W |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Көмекші контактілері енгіздім | 1 қосалқы контакты |
| Орам ығысының DC кернеуі | 24 V |
| Номиналды тогы | 12 A |
| Негізгі контактілері | 3 қосалқы контакты |
| Өндіргені | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 5,5 кВт |
| Орамдау | 1 шт., 102 шт. |