
Контактор 4кВт/400В/9А/1НО, ороша 230VAC
Артикул: LTD00913--
15 620 ₸
Қоймада бар
Қуат контакторы үш фазалы асинхронды двигундар мен басқа да жүктемелерді айнымалы ток желісінде ажырату үшін арналған. Аппарат 400 В кернеуінде 4 кВт дейінгі қуатты сенімді түрде қосу/ажырату қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Негізгі контактілердің номиналды тогы: 9 А
- Негізгі контактілер: 3 жабатын контакт (3НО)
- Көмекші контактілер: 1 жабатын контакт (1НО)
- Басқару кернеуі: 230 В айнымалы ток
- Шығарылатын қуат: 4,40 Вт
- Қолдану категориясы: AC-3 (асинхронды двигундар)
- Оқшау орындалуы: DIN-релсіге орнату үшін 45 мм ені бар ықшам
Физикалық параметрлері:
- Өлшемдері (В × Е × Т): 68 × 45 × 75 мм
- Таза салмағы: 0,24 кг
- Өндіруші: Schrack (Австрияның электротехника өндіруші)
- EAN-коды: 9004840841091
Комплектациясы: Бір бірлік түрінде немесе сауда сатып алуы үшін 102 шт-тік қораппада жіберіледі.
| EAN-коды | 9004840841091 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 68,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 75,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 4,40 Вт |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Қуат контакторы |
| Қоса көмекші контактілер | 1 жабатын контакт |
| Ороша кернеуі АС | 230 В айнымалы ток |
| Номиналды ток | 9 А |
| Негізгі контактілер | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 4 кВт |
| Орау | 1 шт., 102 шт. |