
Контактор 4кВт/400В/9А/1НО, ондықтағы ересі 24VDC
Артикул: LTD00915--
18 180 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор үш фазалық айналмалы ток схемаларын құрылымдық электр орнатқыларында ауыстыруға арналған. Номиналды желі кернеуі: 400В (AC-3). Номиналды ток: 9А. Жүктеме қуаты: 4 кВт. Басқару ератасының катушка кернеуі: 24 VDC, төмен кернеу басқару жүйелерінде сенімді іске қосуды қамтамасыз етеді.
Контакт жүйесі: қуатты схема үшін 3 қосу негіздік контакты + басқару және сигналдау үшін 1 қосу қосалқы контакты. Бұл конфигурация контакторды кері байланысы және орналасу позициясының бақылау схемаларында пайдалануға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 8,90 Вт
- Масса: 0,30 кг
- Габаритты өлшемдері: 45 × 68 × 75 мм
- EAN коды: 9004840840766
- Өндіруші: Schrack (электротехника саласындағы сенімді еуропалық өндіруші)
Контактор өнеркәсіптік құрал-жабдықтарының стандарттарына сәйкес келеді, бөлінген шкафтарға және басқару щиттеріне модульдік орнату үшін орындықты.
| EAN коды | 9004840840766 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 68,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 75,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,30 кг |
| Қуат шығыны | 8,90 Вт |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Қосалқы контактылар іске қосу | 1 қосу контакты |
| Катушка DC кернеуі | 24 В |
| Номиналды ток | 9 А |
| Негіздік контактылар | 3 қосу контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 4 кВт |
| Орау | 1 шт., 102 шт. |