
Күш контакторы 7,5кВт/400В/15,5А/1НО, орамы 24VAC
Артикул: LTD01510--
22 120 ₸
Тапсырыспен
Күш контакторы үш фазалы асинхронды электрмоторлар және өндіріс ағындағы басқа да ынамды тұтынушыларды айналым жасау үшін арналған. Электромагниттік орама арқылы 24 В айналмалы ток арқылы басқарылады.
Негіздегі сипаттамалары:
- Номиналды қуаты: 400 В кернеуінде 7,5 кВт (AC-3 санаты)
- Номиналды ток: 15,5 А
- Негіздегі контактілер: 3 жабатын контакт (3NO)
- Қосымша контактілер: 1 жабатын контакт (1NO)
- Басқару кернеуі: 24 В айналмалы ток
- Орамада қуат сыдырмасы: 2,5 Вт
Габариттері және салмағы:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 68 мм
- Тереңдігі: 75 мм
- Түйік салмағы: 0,24 кг
Жеткізу:
Контактор Schrack компаниясы (Австрия) өндіктігінде жасалады. Бір күнінен немесе 102 күніне дейін сыйнықта жеткізіледі.
Қолдану облысы:
Контактор өндіріс бөлінісінде, пусколау сайындау құрылғыларында, үш фазалы электрмоторларды автоматтандыру және басқару жүйелерінде қолданылады.
| EAN коды | 9004840841206 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 68,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 75,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,24 кг |
| Қуат сыдырмасы | 2,50 W |
| Құрылым өлшемі | 0 |
| Түрі | Күш контакторы |
| Қосымша контактілер | 1 жабатын контакт |
| Орама кернеуі АС | 24 В айналмалы ток |
| Номиналды ток | 15,50 A |
| Негіздегі контактілер | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 7,5 кВт |
| Қаптау | 1 шт., 102 шт. |