
Контактор 7,5кВт/400В/15,5А/1НО, ороймасы 110VAC
Артикул: LTD01512--
22 120 ₸
Тапсырыспен
Күштік контактор үш фазалы асинхронды электр қозғалтқыштарын және басқа электр тұтынушыларын ауыспалы ток схемаларында коммутациялау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды қуаты (AC-3): 380/400 В-та 7,5 кВт
- Номиналды ток: 15,5 А
- Ороймасының қосу кернеуі: ауыспалы ток 110 В
- Негізгі контактылар: 3 жабатын контакт (3НО)
- Көмекші контактылар: 1 жабатын контакт (1НО)
- Қуат шығыны: 3,90 Вт
Физикалық сипаттамалары:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 68 мм
- Тереңдігі: 75 мм
- Таза салмағы: 0,24 кг
Өндіруші: Schrack
Орау: 1 дана, құтысы 102 дана.
Контактор номиналды қуаты 7,5 кВт-ке дейін электр қозғалтқыштарын сенімді түрде қосуды/ажыратуды қамтамасыз етеді. Үлестіндіргіш щиттерде, іске қосу құрылғыларында және электр қозғалтқыш басқару жүйелерінде қолданылады.
| EAN-коды | 9004840841183 |
|---|---|
| Ені (таза) | 45,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 68,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 75,00 мм |
| Таза салмағы | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 3,90 Вт |
| Тип | Күштік контактор |
| Көмекші контактылар | 1 жабатын контакт |
| Ороймасының ауыспалы ток кернеуі | 110 В пер. тока |
| Номиналды ток | 15,50 А |
| Негізгі контактылар | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 7,5 кВт |
| Орау | 1 дана, 102 дана |