
Контактор 7.5кВт/400В/15.5А/1НО, орамасы 24VDC
Артикул: LTD01515--
38 570 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор айнымалы ток сетінде асинхронды электрдвигательлер және басқа индуктивті жүктемелерді басқару үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды қуаты: 7,5 кВт (380-400 В кернеуінде, AC-3 категориясы)
- Номиналды ток: 15,5 А
- Негізгі контактілар: 3 ертін контакты (3НО)
- Көмекші контактілар: 1 ертін контакты (1НО)
- Орамасының кернеуі: 24 VDC
- Қосылған кезде қуат шығыны: 8,5 Вт
Физикалық сипаттамалар:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 68 мм
- Тереңдігі: 75 мм
- Салмағы: 0,30 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN: 9004840840803
Контактор стандартты DIN-шынасына орнатылады және өндірістік қолданбалардағы үш фазалы сызықтарды сенімді коммутациялау қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840840803 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 68,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 75,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,30 кг |
| Қуат шығыны | 8,50 Вт |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Қосалқы контактілар | 1 ертін контакты |
| Орамасының DC кернеуі | 24 В |
| Номиналды ток | 15,50 А |
| Негізгі контактілар | 3 ертін контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 7,5 кВт |
| Орау | 1 дана, 102 дана |