
Контактор 7,5кВт/400В/18А/1НК, ойту орамасы 110VAC
Артикул: LTD11712--
27 230 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор үш фазалы айнымалы ток сызықтарын коммутациялау үшін, электр жабдықтау және электр қозғалтқыштарын басқару жүйелеріндегі қолданылады. Контактор 400В AC номиналды кернеуіне және 380-400В кернеу кезінде AC-3 категориясында 7,5кВт максималды коммутациялық қуатына арналған.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 18A
- Ойту орамасының кернеу: 110В айнымалы ток
- Негізгі контактылар: 3 қосатын контакт (үш өлшемді схема)
- Көмекші контактылар: 1 басқару сызығы үшін қосатын контакт
- Қуат шығыны: 10W
- Орнату өлшемі: 1 (ISO 335 корпусының өлшемі)
- Өндіруші: Schrack
Габаритты өлшемдер және салмақ:
- Ені: 45мм
- Биіктігі: 85мм
- Тереңдігі: 97,40мм
- Таза салмақ: 0,43кг
Орау: 1 шт. және 64 шт. (поддон) орау түрінде жеткізіледі. EAN-коды: 9004840840483
Контактор таралау панелінде, асинхронды электр қозғалтқыштарын басқару шкафтарында, өндіістік жабдықтың автоматика жүйелерінде қолданылады. Ойту орамасының механизмінің арқасында сенімді коммутацияны қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840840483 |
|---|---|
| Таза ені | 45,00мм |
| Таза биіктігі | 85,00мм |
| Таза тереңдігі | 97,40мм |
| Таза салмақ | 0,43кг |
| Қуат шығыны | 10,00W |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Көмекші контактыларын қосу | 1 қосатын контакт |
| Ойту орамасының кернеуі АС | 110В айнымалы ток |
| Номиналды ток | 18A |
| Негізгі контактылар | 3 қосатын контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 7,5кВт |
| Орау | 1 шт., 64 шт. |