
Контактор 15кВт/400В/32А/1НО, орамасы 24VAC
Артикул: LTD13210--
47 630 ₸
Тапсырыспен
Күштік контактор 400В ауыспалы ток сызықтарының қосылымының үшін құрастырылған. Контактор 24VAC басқару орамасымен жабдықталған, ол төмен кернеуді автоматтау жүйелеріне ыңғайлы интеграциялау үшін.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 32А
- Номиналды қуаты (AC-3, 380-400В): 15кВт
- Орама қоректендіру кернеуі: 24В ауыспалы ток
- Басты контактілері: 3 жабатын контакт (3NO)
- Көмекші контактілері: 1 жабатын контакт (1NO)
- Қуат шығыны: 10,30W
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 45,00мм
- Биіктігі: 85,00мм
- Тереңдігі: 97,40мм
- Тұрмыстық салмағы: 0,43кг
Комплектациясы:
- EAN-коды: 9004840840629
- Өндіруші: Schrack
- Орау: 1 дана немесе 64 дана
Контактор 1 өлшеміне сәйкес келеді және стандартты DIN-рельсіне тікелей орнатуға арналған. Электр қозғалтқыштарын, насостарды және 400В кернеуде 15кВт дейінгі басқа электробұйымдарды басқару жүйелерінде қолданылады.
| EAN-коды | 9004840840629 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00мм |
| Биіктігі нетто | 85,00мм |
| Тереңдігі нетто | 97,40мм |
| Салмағы нетто | 0,43кг |
| Қуат шығыны | 10,30W |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Күштік контактор |
| Көмекші контактілері | 1 жабатын контакт |
| Орама кернеуі АС | 24В ауыспалы ток |
| Номиналды ток | 32A |
| Басты контактілері | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 15kW |
| Орау | 1 дана, 64 дана |