
Өндіктеуіш 15кВт/400В/32А/1НО, катушка 230VAC
Артикул: LTD13213--
47 630 ₸
Тапсырыспен
Өндіктеуіш үш фазалы айнымалы ток желілерінде асинхронды электрлік қозғалтқыштар және басқа жүктердің коммутациясы үшін арналған. Аппарат қуатты тұтынушыларды сенімді басқару арқылы электромагниттік контактілерінің бекітілуін қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды өндіктеу қуаты (AC-3, 380-400 В): 15 кВт
- Номиналды ток: 32 А
- Катушканың сүзу кернеуі: 230 В айнымалы тока
- Негізгі контактілер: 3 жабатын контакт (3 НО)
- Көмекші контактілер: 1 жабатын контакт
- Қуат шығыны: 12,40 Вт
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 45,00 мм
- Биіктігі: 85,00 мм
- Тереңдігі: 97,40 мм
- Таза салмағы: 0,43 кг
Қолданылуы:
Өндіктеуіш өндіріс ортамында электрлік қозғалтқыштарды басқару жүйелерінде, қозғалтқыштарды іске қосу және тоқтату схемаларында, сондай-ақ цехтар, өндіріс орындарында және таратқы щиттерінде басқа да мощный тұтынушыларды коммутациялау үшін қолданылады. 400 В кернеудің айнымалы ток желілерінде қолдану үшін стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Орау: 1 шт., 64 шттан құрамалы қоршеу
Өндіруші: Schrack
Тауар коды (EAN): 9004840840612
| EAN-коды | 9004840840612 |
|---|---|
| Ені (таза) | 45,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 85,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 97,40 мм |
| Салмағы (таза) | 0,43 кг |
| Қуат шығыны | 12,40 Вт |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Өндіктеуіш |
| Көмекші контактілер | 1 жабатын контакт |
| Катушканың айнымалы ток кернеуі | 230 В пер. ток |
| Номиналды ток | 32 А |
| Негізгі контактілер | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 15 кВт |
| Орау | 1 шт., 64 шт. |