
Контакторы 18.5кВт/400В/38А/1НО, оплетка 24VAC
Артикул: LTD13810--
51 530 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор өндірістік орнатындарда және бөлінген систмалмарында үш фазалы айналмалы ток тізбегінің коммутациясы үшін арналған. Контактор 400 В кернеуіндегі 18,5 кВт номиналды қуаты бар тізбектерді сенімді түрде жабу және ашуды қамтамасыз етеді (AC-3 қолдану категориясы).
Негізгі техникалық сипаттамалары:
- Негізгі контактерінің номиналды тогы: 38 А
- Негізгі контактілері: 3 жабатын контакт (үш фазалы сете)
- Қосалқы контактілері: 1 басқару тізбектері үшін жабатын контакт
- Басқару оплеткасының кернеуі: 24 В айналмалы ток
- Ағынды қуат шығыны: 10,3 Вт
Физикалық өлшемдер және масса:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 85 мм
- Тереңдігі: 97,4 мм
- Таза масса: 0,43 кг
Орындалуы және комплектация:
Контактор стандартты clasificiption бойынша 1-өлшем болып табылады және Еуропаның ең ірі электротехникалық аспаптар өндірушісі Schrack компаниясы арқылы жеткізіледі. Қол жетімді орауы: жеке-жеке (1 шт.) немесе қорап ішінде (64 шт.). EAN коды: 9004840840681.
| EAN коды | 9004840840681 |
|---|---|
| Ені (таза) | 45,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 85,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 97,40 мм |
| Таза масса | 0,43 кг |
| Қуат шығыны | 10,30 Вт |
| Өлшем | 1 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Қосалқы контактілері іске қосу | 1 жабатын контакт |
| Оплетка кернеуі АС | 24 В айналмалы ток |
| Номиналды ток | 38 А |
| Негізгі контактілері | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 18,5 кВт |
| Орау | 1 шт., 64 шт. |