
Контактор 18,5кВт/400В/38А/1НО, орамасы 24VDC
Артикул: LTD13815--
82 380 ₸
Тапсырыспен
Электромагниттік контактор асинхронды қозғалтқыштарды 18,5 кВт құдіктік дәрежесінде және 400В кернеулік кезде басқару үшін арналған. Контакторда үш фазалық жүктемені қосу үшін үш бас ұстап-қосатын контакты және басқару тұйықтарына арналған бір көмекші ұстап-қосатын контакты бар.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 38 А
- Орамасы кернеуі: 24 VDC
- Пайдалану категориясы: AC-3 (380/400 В)
- Ыдырау қуаты: 11,20 W
- Өлшемі: 1 (ықшамталған орындау)
Габаритті өлшемдер және салмағы:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 85 мм
- Тереңдігі: 97,4 мм
- Салмағы: 0,53 кг
Жасағашысы: Schrack — электротехникалық аппаратураның сенімді еуропалық өндіргені. Контактор өндірістік орнатулардың үлестіру қаптарына және басқару щиттеріне монтаждау үшін өтінікті. Орындалуы: 1 дана немесе оптом 64 дана.
| EAN-коды | 9004840840438 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 97,40 мм |
| Салмағы нетто | 0,53 кг |
| Қуат ыдырауы | 11,20 W |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Электромагниттік контактор |
| Көмекші контактылар | 1 ұстап-қосатын контакт |
| Орамасы кернеуі DC | 24 V |
| Номиналды ток | 38 A |
| Басты контактылар | 3 ұстап-қосатын контакт |
| Өндіргені | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 18,5 кВт |
| Орындалуы | 1 дана, 64 дана |