
Контактор 22кВт/400В/50А, ойын орамасы 110VAC
Артикул: LTD25032--
66 190 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор 400В номиналды кернеуінде және 50Гц жиілігінде электр тораптарының коммутациясы үшін арналған. Құрылғы 50А номиналды тоқына арналған және AC-3 категориясында (380/400В) 22кВт қуатқа дейінгі жүктемелерді басқаруды қамтамасыз етеді. Контактор 3 жабатын негізгі контактісі және 110В ауыстырмалы тоқ кернеуімен ойын орамасы бар.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды қуаты: 22кВт (AC-3, 380/400В)
- Номиналды тоқы: 50А
- Желі кернеуі: 400В, 50Гц
- Ойын орамасының кернеуі: 110В AC
- Негізгі контактілер: 3 жабатын (3NO)
- Ойын орамасындағы қуат шығыны: 20,80W
- Түр бойынша өлшем: 2
- Таза салмағы: 0,87кг
- Габариттік өлшемі (ШхВхТ): 55 × 115 × 132,10мм
- Өндіруші: Schrack
- Орама ретінде жеткізіледі: 1 дана немесе 25 данадан тұратын блок
| EAN-коды | 9004840840216 |
|---|---|
| Ені нетто | 55,00мм |
| Биіктігі нетто | 115,00мм |
| Тереңдігі нетто | 132,10мм |
| Салмағы нетто | 0,87кг |
| Қуат шығыны | 20,80W |
| Өлшем | 2 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Ойын орамасының AC кернеуі | 110В ауыстырмалы тоқ |
| Номиналды тоқы | 50A |
| Негізгі контактілер | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380В 400В [P] | 22кВт |
| Орамасы | 1 дана, 25 дана |