
Контактор 4-полюсті, 125А/AC1/230В ауыспалы ток
Артикул: LTR31143--
Аксессуары для контакторов силовых
192 510 ₸
Тапсырыспен
Төрт полюсті контактор ауыспалы ток үш фазалы желілерінің коммутациясы үшін арнайтталған. Контактор AC1 қолданылуы категориясында және 230В ауыспалы ток сарай катушкасының кернеуінде 125A номиналды тоқының үшін есептелген.
Негізгі техникалық параметрлері:
- Полюстердің саны: 4
- Номиналды ток: 125A
- Сарай кернеуі: 230В AC
- Қолданылуы категориясы: AC1
- AC-3 (380/400В) кезіндегі құралғылық: 37кВт
- Қуат шығыны: 24,5Вт
- Корпустың өлшемі: 3
Габаритты өлшемдер және салмақ:
- Ұзындығы: 160мм
- Ені: 170мм
- Тереңдігі: 122мм
- Таза салмақ: 2,73кг
Schrack өндіруінің контакторы өндіріс қосымшаларында электрлік тізбектердің сенімді коммутациясын қамтамасыз етеді. 1 немесе 5 дәнеден тұратын орамада сатылады.
| EAN-коды | 9004840839821 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 160,00мм |
| Ені нетто | 170,00мм |
| Тереңдігі нетто | 122,00мм |
| Таза салмақ | 2,73кг |
| Қуат шығыны | 24,50W |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | 4-полюсті контактор |
| Сарай кернеуі AC | 230В ауыспалы ток |
| Номиналды ток | 125A |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 37kW |
| Орама | 1 шт., 5 шт. |