
Контактор 4-полюстік, 200А/AC1/230В ауыспалы ток
Артикул: LTR32143--
Аксессуары для контакторов силовых
368 220 ₸
Тапсырыспен
4-полюстік контактор өндіріс электр қондырғыларында ауыспалы ток үш фазасын коммутациялау үшін арналған. Контактор электрлік жүктеме 200А номиналды тоқы және сеттік кернеу 380-400В (AC-3 санаты) кезінде сенімді басқарудың құрал болып табылады.
Техникалық параметрлер:
- AC-3 номиналды қуаты (380/400В): 55кВт
- Басқару ығын кернеулігі: 230В ауыспалы ток
- Номиналды ток: 200А
- Қуат шығыны: 59,30Вт
- Корпустың өлшемі: 3 (стандартты орындалуы)
- Құрылымы: толық электромагниттік ығын доғаның өндіктік сұлба бар
Габариттер және массасы:
- Ұзындығы: 160мм
- Ені: 170мм
- Тереңдігі: 122мм
- Таза салмағы: 2,73кг
Контактор Schrack компаниясы өндіргісі — өндіріс электртехникалық жабдықтарын өндіруде танынған лидері. Орталмасы 1шт. және 5шт. бойынша комплектеуге рұқсат етілген.
| EAN-коды | 9004840839845 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 160,00мм |
| Ені нетто | 170,00мм |
| Тереңдігі нетто | 122,00мм |
| Таза салмағы | 2,73кг |
| Қуат шығыны | 59,30Вт |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | 4-полюстік контактор |
| Ығын кернеулігі АС | 230В ауыспалы ток |
| Номиналды ток | 200А |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380В 400В [P] | 55кВт |
| Орталмасы | 1 шт., 5 шт. |