
Контактор 3кВт/400В/7А/1НО, орамдау ойы 110VAC
Артикул: LTD00712--
14 110 ₸
Тапсырыспен
Үш фазалы айнымалы ток сызықтарын коммутациялау үшін арналған қуатты контактор. Номиналды қуат: 400 В кернеуінде 3 кВт. Номиналды ток: 7 А. Басқару орамдауы: 110 В айнымалы ток. Басты контактілері: қуат сызығын коммутациялау үшін 3 жабатын контакт. Көмекші контактілері: басқару және сигналдау сызықтары үшін 1 жабатын контакт. Ұстап қалу режиміндегі қуат шығыны: 3,80 Вт. Қолданылу категориясы: AC-3 (асинхронды электрмоторлар, жұмыс істеу кезінде өшіру). Габаритті өлшемдер: ені 45 мм, биіктігі 68 мм, тереңдігі 75 мм. Массасы: 0,24 кг. Өндіргіші: Schrack. Орауы: бірлік түрінде және 102 дана сияқты іліктерде жеткізіледі.
| EAN-коды | 9004840841022 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 68,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 75,00 мм |
| Массасы нетто | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 3,80 W |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Көмекші контактілері | 1 жабатын контакт |
| Орамдау кернеуі АС | 110 В айнымалы ток |
| Номиналды ток | 7 A |
| Басты контактілері | 3 жабатын контакт |
| Өндіргіші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 3 кВт |
| Орауы | 1 дана, 102 дана |