
Контактор 7.5кВт/400В/18А/1НО, 24VDC катушкасы
Артикул: LTD11715--
48 840 ₸
Тапсырыспен
Күш контакторы ондай қолданыстағы асинхронды электрлік қозғалтқыштарды және басқа жүктемелерді басқару үшін арнайтынталған өндіктік ауыспалы ток желілерінде. Құрылғы коммутация үшін үш негізгі қосалқы контактысы және басқару схемаларының сигналдау және бұғаттау үшін бір көмекші қосалқы контактысы бар.
Техникалық параметрлері:
- Номиналдық қуаты (AC-3): 400 В кезінде 7,5 кВт
- Номиналдық ток: 18 А
- Басқару катушкасының кернеуі: 24 В DC
- Қуат сәйтсіздігі: 8,8 Вт
- Орнату түрі: DIN-рельс, өлшемі 1
- Өндіруші: Schrack
Габарит өлшемдері (таза):
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 85 мм
- Тереңдігі: 97,4 мм
- Салмағы: 0,53 кг
Комплектациясы:
- Бөлшек пакеті: 1 дана
- Сауда-сатық пакеті: 64 дана
| EAN коды | 9004840840377 |
|---|---|
| Ені (тара) | 45,00 мм |
| Биіктігі (тара) | 85,00 мм |
| Тереңдігі (тара) | 97,40 мм |
| Салмағы (тара) | 0,53 кг |
| Қуат сәйтсіздігі | 8,80 Вт |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Күш контакторы |
| Көмекші контактылары қосылған | 1 қосалқы контакты |
| Катушка кернеуі DC | 24 В |
| Номиналдық ток | 18 А |
| Негізгі контактылар | 3 қосалқы контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 7,5 кВт |
| Пакеті | 1 дана, 64 дана |