
Қосқышы 11кВт/400В/25А/1НО, ролик 230VAC
Артикул: LTD12513--
33 760 ₸
Қоймада бар
Қуатты қосқышы үш фазалық ондай ток сызықтарын коммутациялау үшін өндірістік орнатуларда қолданылады. Қосқышы 400 В кернеуінде 11 кВт дейін электрлік жүктемелерді сенімді басқарады.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 25 А
- Ролик қоректендіру кернеуі: 230 В ондай ток
- Негізгі контактылар: 3 бұлыстырушы контакты (3НО)
- Көмекші контактылар: 1 бұлыстырушы контакты
- Қуаты (AC-3 380/400 В-та): 11 кВт
- Контакторда қуат шығыны: 12,90 Вт
Конструктивтік сипаттамалары:
- Өлшемдері (таза): 45 × 85 × 97,40 мм
- Салмағы: 0,43 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840840551
Толтырылымы және орау:
Қосқышы 1 дана немесе 64 даналық оптималық партиялармен жеткізіледі.
Электропривод жүйелерінде, компрессорларда, сорапта және орта қуатты басқа өндірістік жабдықта қолданылады.
| EAN-коды | 9004840840551 |
|---|---|
| Ені таза | 45,00 мм |
| Биіктігі таза | 85,00 мм |
| Тереңдігі таза | 97,40 мм |
| Салмағы таза | 0,43 кг |
| Қуат шығыны | 12,90 Вт |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Қуатты қосқышы |
| Көмекші контактыларының ашылуы | 1 бұлыстырушы контакты |
| Ролик кернеуі АС | 230 В ондай ток |
| Номиналды ток | 25 А |
| Негізгі контактылар | 3 бұлыстырушы контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 11 кВт |
| Орау | 1 дана, 64 дана |