
Қондыққы 11кВт/400В/25А/1НО, оруы 24VDC
Артикул: LTD12515--
56 050 ₸
Тапсырыспен
Қуатты қондыққы үш фазалы асинхронды электродвигундерді және басқа индуктивті жүктемелерді басқару үшін ұмтылған. 25А номиналды тоқында 380/400В аспалы ток сызықтарын ауыстыру үшін арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды қуаты (AC-3): 380/400В кезінде 11 кВт
- Номиналды ток: 25А
- Басқару оруының кернеуі: 24VDC
- Негіздік контактілер: 3 ажатқыш контакт (3НО)
- Көмекші контактілер: 1 ажатқыш контакт (1НО)
- Қуат шығыны: 11,70W
- Өлшемі: 1 (стандартты монтаждық өлшем)
Конструктивті параметрлер:
- Ені: 45,00 мм
- Биіктігі: 85,00 мм
- Тереңдігі: 97,40 мм
- Таза салмағы: 0,53 кг
- EAN-коды: 9004840840391
Өндіруші: Schrack
Орау: 1 дана, қорап 64 дана
Қондыққы электрожабдық таратқыш шкафтарына және басқару пультына DIN-рейкасында орнатуға жарамды.
| EAN-коды | 9004840840391 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00мм |
| Биіктігі нетто | 85,00мм |
| Тереңдігі нетто | 97,40мм |
| Салмағы нетто | 0,53кг |
| Қуат шығыны | 11,70W |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Қуатты қондыққы |
| Көмекші контактілер қосу | 1 ажатқыш контакт |
| Оруының кернеуі DC | 24V |
| Номиналды ток | 25A |
| Негіздік контактілер | 3 ажатқыш контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 11kW |
| Орау | 1 дана, 64 дана |