
Контактор 55кВт/400В/115А, ораушы 110VAC
Артикул: LTD31132--
192 070 ₸
Тапсырыспен
Силалық контактор айналмалы ток тізбектерін коммутациялау үшін арналған және номиналдық кернеу 400В, номиналдық ток 115А параметрлеріне ие. Контактор АС-3 қолдану категориясы бойынша (380/400В) 55кВт қуатына есептелген.
Негізгі сипаттамалары:
- Ораушы кернеуі: 110В айналмалы ток (АС)
- Басты контактілері: 3 жабатын контакт
- Номиналдық ток: 115A
- Қолдану категориясы: АС-3
- Жұмыс кернеуі: 380/400В
- Номиналдық қуаты: 55kW
- Қуат шығыны: 26,50W
- Өлшемі: 3
- Өндіруші: Schrack
Физикалық өлшемдері (таза):
- Ені: 90мм
- Биіктігі: 170мм
- Тереңдігі: 160мм
- Салмағы: 2,25кг
Орамасы: 1 дана немесе 10 данасындағы орамада қол жетімді.
Контактор электр жүргіткіштерін басқару жүйелерінде, таралау щиттерінде және айналмалы ток қуатты жүктемелерін басқару үшін өндіріс құралдарында қолданылады.
| EAN-коды | 9004840839906 |
|---|---|
| Ені (таза) | 90,00мм |
| Биіктігі (таза) | 170,00мм |
| Тереңдігі (таза) | 160,00мм |
| Салмағы (таза) | 2,25кг |
| Қуат шығыны | 26,50W |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Силалық контактор |
| Ораушы кернеуі АС | 110В айналмалы ток |
| Номиналдық ток | 115A |
| Басты контактілері | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| АС-3 380В 400В [P] | 55kW |
| Орамасы | 1 дана, 10 дана |