
Контактор 55кВт/400В/115А, ролік 230VAC
Артикул: LTD31133--
192 070 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор үш фазалы асинхронды электродвигундарды және өндіс желілеріндегі басқа индуктивті жүктемелерді басқаруға арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды қуаты: 55 кВт 400В кернеуінде (AC-3)
- Номиналды тоқы: 115 А
- Ролік қозғалтқыш кернеуі: 230В ауыспалы тоқ
- Негізгі контактілері: 3 жабатын контакт
- Өлшемі: 3
- Қуат шығыны: 26,50 Вт
Құрылымы және өлшемдері:
- Ені: 90 мм
- Биіктігі: 170 мм
- Тереңдігі: 160 мм
- Таза салмағы: 2,25 кг
Өндіруші: Schrack (сенімді еуропалық электротехникалық оборудование өндіруші)
Контактор жиі коммутациялауға арналған және 380/400В кернеуі бар электрресми жүктемелерді сенімді түрде басқауды қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840839890 |
|---|---|
| Ені нетто | 90,00 мм |
| Биіктігі нетто | 170,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 160,00 мм |
| Таза салмағы | 2,25 кг |
| Қуат шығыны | 26,50 Вт |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Ролік АС кернеуі | 230В ауыспалы тоқ |
| Номиналды тоқы | 115 А |
| Негізгі контактілері | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 55 кВт |
| Орауы | 1 шт., 10 шт. |