
Контактор 75кВт/400В/150А, катушка 24VAC
Артикул: LTD31530--
224 150 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор номиналды қуаттылығы 75 кВт кернеу 400 В және ток 150 А кезінде. Өндірістік жиілігі айнымалы ток желілерінде үш фазалы асинхронды электрөлеңдіктерін коммутациялау үшін ойластырылған.
Негіздегі сипаттамалары:
- Басқару катушкасының кернеуі: 24 В айнымалы ток
- Номиналды ток: 150 A
- Негіздегі контактілер: 3 жабатын контакт (3NO)
- Қолдану категориясы: AC-3 (қысқа тұйықталған ротері бар асинхронды өлеңдіктер)
- Номиналды қуаттылығы AC-3: 75 кВт 380/400 В кезінде
- Қуат шығыны: 38,80 W
- Корпустың өлшемі: 3
- Өндіруші: Schrack
Габариттік өлшемдер (орау істелгенсіз):
- Ені: 90 мм
- Биіктігі: 170 мм
- Тереңдігі: 160 мм
- Таза салмағы: 2,25 кг
Орау: 1 дана немесе 10 дана
Контактор электрөлеңдіктерді тікелей іске қосу және ұстатуға, сондай-ақ төмен кернеу жүйелерінен қауіпсіз басқару болса, термалды реле қосындысында оларды перегрузистиктен қорғауға арналған. Басқару катушкасы 24 VAC төмен кернеу жүйелерінен қауіпсіз басқарудың болуын қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840839920 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 90,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 170,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 160,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 2,25 кг |
| Қуат шығыны | 38,80 W |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Айнымалы ток кернеуі | 24 В пер. ток |
| Номиналды ток | 150 A |
| Негіздегі контактілер | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 75 кВт |
| Орау | 1 дана, 10 дана |