
Көмекші контактор LT 3НО+1НЗ, катушка 24VDC
Артикул: LTH00485--
Аксессуары для контакторов силовых
18 180 ₸
Тапсырыспен
LT серисының көмекші контакторы электр сұлбаларының басқару және сигналдау цепін ажыратуға арналған. Құрылғыда 3 қалыпты ашық контакт (НО) және 1 қалыпты тұйық контакт (НЗ) болғандықтан, әр түрлі логикалық функциялар үшін икемді конфигурация қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлері:
- Катушка кернеуі: 24 VDC
- Құрамдық қуват: 3,85 W
- Орындалуы: миниатюрлы, ықшам
Өлшемдері және салмағы:
- Ұзындығы: 75 мм
- Ені: 68 мм
- Тереңдігі: 45 мм
- Таза салмағы: 0,30 кг
Schrack өндіктігінің контакторы сенімділік пен ұзақ өмірімен сипатталады, өнеркәсіптік автоматтау жүйелерінде, электрооборудованиды басқару және қорғау жүйелерінде қолданылады. Кіші габаритці стандартты DIN-рейкасына және ықшам бөлінді щиттеріне орнату мүмкіндігін береді.
| EAN-коды | 9004840840735 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 75,00 мм |
| Таза ені | 68,00 мм |
| Таза тереңдігі | 45,00 мм |
| Таза салмағы | 0,30 кг |
| Қуват шығыны | 3,85 W |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Көмекші контактор |
| Катушка кернеуі DC | 24 V |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 102 дана |