
Қосалқы контактор LT 2НО+2НЗ, орам 230VAC
Артикул: LTH00493--
Аксессуары для контакторов силовых
15 370 ₸
Тапсырыспен
Екі нормально ашық (2НО) және екі нормально тұйық (2НЗ) контактысы бар LT сериясы қосалқы контактор. Контактор айнымалы ток электр желілерінің басқару схемаларының көмекші тізбектерін ығыстау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалары:
- Орам напряжениесі: 230 В айнымалы ток (50/60 Гц)
- Контакт жүйесі: 2НО + 2НЗ (4 контакт)
- Тұтынатын қуаты: 0,53 Вт
- Габаритты өлшемдері: 75 × 68 × 45 мм
- Массасы: 0,24 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840841008
Контактор электр жабдықтарын басқару схемаларында, автоматтау жүйелерінде және бөлу щиттерінде аралық реле ретінде қолданылады. Ықшам габаритты шектеулі орында құрылғыны пайдалануға мүмкіндік береді.
| EAN-коды | 9004840841008 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 75,00 мм |
| Ені нетто | 68,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 45,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 0,53 Вт |
| Түрі | Қосалқы контактор |
| Орам напряжениесі АС | 230 В айнымалы ток |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 102 шт. |