
Контактор 4-полюсті, 63А/AC1/230В айнымалы ток
Артикул: LTR26343--
Аксессуары для контакторов силовых
103 630 ₸
Тапсырыспен
4-полюсті контактор өндіістік түрдегі айнымалы ток электрлік сызбаларын ажырату үшін ұйымдастырылған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 63А
- Қолдану категориясы: AC1
- Желі кернеуі: 230В айнымалы ток
- Ороту кернеуі: 230В АС
- Полюстіліктері: 4 полюс
- Қуаты AC-3 кезінде (380/400В): 18,50 кВт
- Қуат шығыны: 20,60 Вт
- Өлшемі: 2
- Өндіруші: Schrack
Габаритты өлшемдер және салмағы:
- Ұзындығы: 132,00 мм
- Ені: 115,00 мм
- Тереңдігі: 74,00 мм
- Нетто салмағы: 1,04 кг
Орауы: 1 дана немесе 11 дана
EAN коды: 9004840840131
| EAN коды | 9004840840131 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 132,00 мм |
| Ені нетто | 115,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,00 мм |
| Салмағы нетто | 1,04 кг |
| Қуат шығыны | 20,60 Вт |
| Өлшемі | 2 |
| Түрі | 4-полюсті контактор |
| Ороту кернеуі АС | 230В айнымалы ток |
| Номиналды ток | 63 А |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 18,50 кВт |
| Орауы | 1 дана, 11 дана |