
Контактор 15кВт/400В/32А/1НО, катушка 24VDC
Артикул: LTD13215--
75 720 ₸
Тапсырыспен
Өндіктік контактор айнымалы ток өндіктік тіндеулерін басқару үшін ойлап табылған. Контактор асинхронды электрөндіктер және басқа да жүктемелерді сенімді түрде қосу және ажырату функциясын орындайды.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды құрылғы жүктемелігі: 380/400 В кернеуінде 15 кВт (АС-3 санаты)
- Номиналды ток: 32 А
- Негізгі контактілері: 3 түйіндейтін контакт (3НО)
- Қосымша контактілері: 1 түйіндейтін контакт
- Катушка кернеуі: 24 В DC
- Қуат шығыны: 11,20 Вт
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 45,00 мм
- Биіктігі: 85,00 мм
- Тереңдігі: 97,40 мм
- Салмағы: 0,53 кг
Өндіруші: Schrack
Комплектация және орау: 1 бірлік және 64 бірлік орау пакеті арқылы жеткізіледі.
Контактор электротехникалық құрылғыларының стандарттарына сәйкес келеді және DIN-рельсіге орнатуға арналған.
| EAN-коды | 9004840840414 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 97,40 мм |
| Салмағы нетто | 0,53 кг |
| Қуат шығыны | 11,20 Вт |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Өндіктік контактор |
| Қосымша контактілері | 1 түйіндейтін контакт |
| Катушка кернеуі DC | 24 В |
| Номиналды ток | 32 А |
| Негізгі контактілері | 3 түйіндейтін контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| АС-3 380 В 400 В [P] | 15 кВт |
| Орау | 1 бірлік, 64 бірлік |