
Күштік контактор 90кВт/400В/170А, катушка 230VAC
Артикул: LTD31733--
264 670 ₸
Тапсырыспен
Күштік контактор үш фазалы асинхронды электрөдөмпілердің және басқа электр өтінімдерінің ағымының ақысын айналмалы ток желісінде 380–400 В кернеуде сыртқы параметрге сай жасалған.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды қуаты: 90 кВт 400 В кезінде (AC-3)
- Негізгі контактілердің номиналды ағымы: 170 А
- Негізгі контактілері: 3 іс-әрекет контактісі (3NO)
- Басқару катушкасы: 230 В айналмалы тока (50/60 Гц)
- Катушканың қуат шығыны: 51 Вт
- Корпустың өлшемі: IEC/EN стандарттары бойынша 3
- Таза массасы: 2,25 кг
- Габаритты өлшемдері (ЕнхІхТ): 90 × 170 × 160 мм
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840839975
Қолдану аймағы:
Контактор өндіктік құрылғыларда, басқару панельдерінде, электр қозғалтқышын басқару станцияларында қолданылады. Қуат сантарының сыртқы тізбегінің жиі қосылуы-ажыратылуы кезінде сенімді коммутацияны қамтамасыз етеді (AC-3 қолдану категориясы).
Жеткілік нұсқалары: 1 дана немесе 10 дана орамасы.
| EAN-коды | 9004840839975 |
|---|---|
| Ені тора | 90,00 мм |
| Биіктігі тора | 170,00 мм |
| Тереңдігі тора | 160,00 мм |
| Таза массасы | 2,25 кг |
| Қуат шығыны | 51,00 Вт |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Күштік контактор |
| Катушканың АС кернеуі | 230 В айналмалы тока |
| Номиналды ағымы | 170 А |
| Негізгі контактілері | 3 іс-әрекет контактісі |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 90 кВт |
| Орамасы | 1 дана, 10 дана |