
Контакторы 4-полюсный, 160А/AC1/230В ауыспалы ток
Артикул: LTR31543--
Аксессуары для контакторов силовых
250 620 ₸
Тапсырыспен
4-полюсты контактор номиналды ток 160 А бар ауыспалы ток желілері үшін 230 В кернеуі. Асинхронды электр қозғалттарын және басқа индуктивті жүктемелерді AC-1 категориясында ажыратуға арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 160 А
- Hansалау ороқшасының кернеуі: 230 В ауыспалы ток
- Қолдану категориясы: AC-1
- Қуат AC-3 кезінде (380–400 В): 45 кВт
- Қуат шығыны: 38,6 Вт
- Өлшем: 3
- Конструкциялық орындалуы: 4-полюсты
Физикалық өлшемдері (габариттері):
- Ұзындығы: 160 мм
- Ені: 170 мм
- Тереңдігі: 122 мм
- Таза массасы: 2,73 кг
Орау: 1 дана немесе 5 дана
Өндіргіші: Schrack
EAN коды: 9004840839838
| EAN коды | 9004840839838 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 160,00 мм |
| Ені нетто | 170,00 мм |
| Тереңдік нетто | 122,00 мм |
| Таза массасы | 2,73 кг |
| Қуат шығыны | 38,60 Вт |
| Өлшем | 3 |
| Түрі | 4-полюсты контактор |
| Ауыспалы ток ороқшасының кернеуі | 230 В пер. ток |
| Номиналды ток | 160 А |
| Өндіргіші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 45 кВт |
| Орау | 1 дана, 5 дана |