
Контактор 30кВт/400В/65А, ламасы 24VAC
Артикул: LTD26530--
84 610 ₸
Тапсырыспен
Күштік контактор өндірістік ауыстыру максатында үш фазалы айнымалы ток сызықтарын коммутациялау үшін арнайтын. 400 В кернеуінде 30 кВт жүктемемен жұмыс істеуге есептелген және 65 А ток коммутациясын қамтамасыз етеді.
Негіздің параметрлері:
- Құрылғы түрі: 2 өлшемді күштік контактор
- Номиналды ток: 65 А
- Жүктеме кернеуі: 380/400 В (AC-3)
- Басқару ламасының кернеуі: 24 В айнымалы тока
- Контактылар конфигурациясы: 3 жабатын контакт (3NO)
- Ысқырылатын қуат: 25,90 Вт
- Өндіруші: Schrack
Габаритты өлшемдер:
- Ені: 55 мм
- Биіктігі: 115 мм
- Тереңдігі: 132,10 мм
- Массасы: 0,87 кг
Жеткіліктіліктің нұсқалары: 1 дана немесе 25 данадан тұратын орау
Контактор асинхронды электрөндіктерін, сорттарын, компрессорларын және 380/400 В стандартты сәйкеске келетін өндірістік жабдықтың басқа түрлерін басқаруға сәйкес келеді. Электромагниттік привод конструкциясының арқасында сызықтарды сенімді түрде жабу және ашуды қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840840261 |
|---|---|
| Ені нетто | 55,00 мм |
| Биіктігі нетто | 115,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 132,10 мм |
| Массасы нетто | 0,87 кг |
| Қуат ысқырылуы | 25,90 Вт |
| Өлшемі | 2 |
| Түрі | Күштік контактор |
| АС ламасының кернеуі | 24 В айнымалы тока |
| Номиналды ток | 65 А |
| Негіздік контактылар | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 30 кВт |
| Орау | 1 дана, 25 дана |