
Контактор 30кВт/400В/65А, ороймалы 230VAC
Артикул: LTD26533--
84 610 ₸
Тапсырыспен
Құлықты контактор үш фазалы өндірістік электр сызықтарын басқару және ауыстыру үшін арналған. Контактор асинхронды электрдвигундерді және басқа да жүктемелерді сенімді түрде қосу/ажыратуды қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды қуаты: 380–400 В кезінде 30 кВт (AC-3)
- Номиналды тогы: 65 А
- Негізгі контактілар: 3 жабылмалы контакты (3NO)
- Ороймалы қажетті кернеу: 230 В ауысқы тогы (50/60 Гц)
- Қуат шығыны: 30 Вт
- Өлшемі: 2 (IEC 60947-4-1)
- Өндіруші: Schrack
Конструкция және орнату: Контактор компакты өлшемдерге ие: ені 55 мм, биіктігі 115 мм, тереңдігі 132,1 мм. Таза салмақ 0,87 кг. Стандартты DIN-рельсіне таспалау шкафтарында және басқару қоршауларында орнату үшін арналған.
Қолданылуы: Электродвигундердің автоматты басқару жүйелерінде, сорпу құрылғыларында, компрессорларда және жүктемелердің тез ауыстыруын қажет ету өндірістік жабдықта пайдаланылады.
| EAN-коды | 9004840840254 |
|---|---|
| Ені нетто | 55,00 мм |
| Биіктігі нетто | 115,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 132,10 мм |
| Салмағы нетто | 0,87 кг |
| Қуат шығыны | 30,00 Вт |
| Өлшемі | 2 |
| Түрі | Құлықты контактор |
| Ороймалы АС кернеуі | 230 В ауысқы тогы |
| Номиналды ток | 65 А |
| Негізгі контактілар | 3 жабылмалы контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 30 кВт |
| Орау | 1 дана, 25 дана |