
Силтеу контакторы 30кВт/400В/65A, ығындысы 24VDC
123 590 ₸
Күш контакторы үш фазалы асинхронды электрдвигундерінің және басқа өндірістік құрылғылардың коммутациясына арналған. Контактор қуатты электр сызықтарын іргелі түрде ажыратуды және қосуды қамтамасыз етеді, номиналды ток 65A және желі кернеуі 400V (AC-3) кезінде. 30кВт-ға дейін жүктемелерді коммутациялауға арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 65A
- Желі кернеуі: 400V (3~)
- Коммутация қуаты (AC-3): 30kW
- Ығындысының кернеуі: 24VDC
- Негізгі контактілар: 3 қосатын
- Шығарылатын қуат: 26,90W
- Іргі өлшемі: 2
Құрылымы және орнату:
Контактор 55мм ені бар стандартты DIN-рельске орнатылады. Электромагниттік ығындысы тұрақты 24VDC кернеуімен қоректендіріледі, бұл контакторды төмен кернеулік қорғау және басқару жүйелерінде пайдалануға мүмкіндік береді. Негізгі күш контактілары үш фазалы электрдвигундерін басқаруға арналған үш полюстік ауысуды қамтамасыз етеді.
Қолданылуы:
Электр шкафтарында, дамыту құрылғыларында, жетек басқару жүйелерінде және өндірістік құрылғылардың автоматтандыру жүйелерінде пайдаланылады. AC-3 қолдану шартына сәйкес болады (қалыпты жұмыс істеп жатқан электрдвигундерді жүктеу астында қосу және одан кейін өшіру).
| EAN-коды | 9004840840117 |
|---|---|
| Ені нетто | 55,00мм |
| Биіктігі нетто | 115,00мм |
| Тереңдігі нетто | 132,10мм |
| Салмағы нетто | 1,05кг |
| Қуат шығыны | 26,90W |
| Өлшемі | 2 |
| Түрі | Күш контакторы |
| Ығындысының DC кернеуі | 24V |
| Номиналды ток | 65A |
| Негізгі контактілар | 3 қосатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 30kW |
| Орау | 1 шт., 25 шт. |