
Контактор 37кВт/400В/72А, ығыны 24VAC
Артикул: LTD27230--
100 040 ₸
Тапсырыспен
Күштік контактор үш фазалық айнымалы ток сызығының коммутациясы үшін арналған, номиналды кернеуі 400В. Контактор асинхронды электрдвигундерді және басқа индуктивті жүктемелерді AC-3 санатында сенімді іске қосуды және өшіруді қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 72A
- Қоректену кернеуі: 400В айнымалы ток (үш фазалық)
- Коммутирленген жүктеменің қуаты: 37кВт 380/400В кернеуінде
- Ығыны кернеуі: 24В айнымалы ток
- Негізгі контактылар: 3 жабық контакты
- Қолдану санаты: AC-3 (асинхронды электрдвигундер ағына өтетін кезде өшіру)
- Қуат сыну: 26,80W
- Өлшем: 2 (IEC стандарты бойынша)
- Өндіруші: Schrack
Габариттер және масса:
- Ен: 55мм
- Биіктігі: 115мм
- Тереңдігі: 132,10мм
- Таза масса: 0,87кг
Контактор 1 дана немесе опт ішінде 25 данадан құралған қораптарда ұсынылады. Өнім барлық қажеттіліктерге сәйкес болады электротехникалық құрылғылардың сапасы және қауіпсіздігі стандарттарына.
| EAN-коды | 9004840840292 |
|---|---|
| Ені нетто | 55,00мм |
| Биіктігі нетто | 115,00мм |
| Тереңдігі нетто | 132,10мм |
| Таза салмағы | 0,87кг |
| Қуат сыну | 26,80W |
| Өлшем | 2 |
| Түрі | Күштік контактор |
| Ығыны АС кернеуі | 24В айнымалы ток |
| Номиналды ток | 72A |
| Негізгі контактылар | 3 жабық контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380В 400В [P] | 37кВт |
| Орау | 1 дана, 25 дана |