
Контактор 37кВт/400В/72A, 24VDC ойын ббібі
Артикул: LTD27235--
144 420 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор өндірістік ұстапты ағымды үш фазалы сызықтарын ажыратуға арналған. Контакторы 400 В кернеуінде және 72 A номиналды ажыратылмайтын тогында 37 кВт дейінгі қуаттылықта электр жүктемелерін сенімді қосу/ажыратуды қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Ойын ббібінің кернеуі: 24 VDC (тұрақты ток)
- Негізгі контактілері: 3 жабатын контакты (3NO)
- Қолдану категориясы: AC-3 (асинхронды электр двигательлері, тура пуск)
- Номиналды ажыратылмайтын қуаттылығы: 380/400 В кернеуінде 37 кВт
- Ыдырауы бөлінген қуат: 26,90 W
- Корпустың өлшемі: 2 (стандартты классификация бойынша)
- Өндіргіші: Schrack (жоғары сенімділік контакторларының сериясы)
Конструктивті параметрлері:
- Ені: 55 мм
- Биіктігі: 115 мм
- Тереңдігі: 132,10 мм
- Салмағы: 1,05 кг
- EAN-коды: 9004840840124
Орамасы: 1 дана немесе 25 дана. Контактор электр двигательлерін, компрессорларды, сорттарды және басқа өндірістік электр құрылғыларын қашықтықты басқару және жиі ажыратудың қажеттіліктері бар жүйелерінде қолданылады.
| EAN-коды | 9004840840124 |
|---|---|
| Енінің сол салмақ | 55,00 мм |
| Биіктігінің сол салмақ | 115,00 мм |
| Тереңдігінің сол салмақ | 132,10 мм |
| Салмақ (сол салмақ) | 1,05 кг |
| Қуат ыдырауы | 26,90 W |
| Өлшемі | 2 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| DC ойын ббібінің кернеуі | 24 V |
| Номиналды ток | 72 A |
| Негізгі контактілер | 3 замыкающих контакты |
| Өндіргіші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 37 кВт |
| Орамасы | 1 дана, 25 дана |