
Контактор 55кВт/400В/115А, орамдау 24VAC
Артикул: LTD31130--
192 070 ₸
Тапсырыспен
Құдықты контактор өндірістік жиіліктегі ауыспалы ток үш фазалық сызықтарын ажырату үшін арналған. Контактор ауыр электр жүктемелерін сенімді түрде қосу және ажыратуды қамтамасыз етеді.
Негізгі техникалық сипаттамалары:
- Номиналды құдырылымы: 400 В кернеуде 55 кВт (AC-3)
- Номиналды ток: 115 А
- Негізгі контактілері: 3 қосатын контакт
- Орамдау кернеуі: ауыспалы ток 24 В
- Құдырылым шығыны: 26,50 Вт
- IEC бойынша өлшемі: 3
- Өндіруші: Schrack
Конструкциялық өлшемдері:
- Ені: 90 мм
- Биіктігі: 170 мм
- Тереңдігі: 160 мм
- Таза салмағы: 2,25 кг
Контактор 1 дана немесе 10 данадан тұратын сәлтемеде жеделтеніледі. EAN-коды: 9004840839883.
| EAN-коды | 9004840839883 |
|---|---|
| Ені, нетто | 90,00 мм |
| Биіктігі, нетто | 170,00 мм |
| Тереңдігі, нетто | 160,00 мм |
| Салмағы, нетто | 2,25 кг |
| Құдырылым шығыны | 26,50 Вт |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Құдықты контактор |
| Орамдау кернеуі АС | 24 В ауыспалы тока |
| Номиналды ток | 115 А |
| Негізгі контактілері | 3 қосатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 55 кВт |
| Сәлтеме | 1 дана, 10 дана |