
Күш контакторы 90кВт/400В/170А, катушка 110VAC
Артикул: LTD31732--
264 670 ₸
Тапсырыспен
Күш контакторы үш фазалы айнымалы ток желілерінде асинхронды электрдвигательлерді және резистивті жүктемелерді коммутациялау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды қуаты: 380-400 В кезінде 90 кВт (AC-3 санаты)
- Номиналды тоғы: 170 А
- Катушка кернеуі: айнымалы ток 110 В
- Негізгі контактылары: 3 қосатын контакт (3NO)
- Өлшемі: 3
- Түрі: Күш контакторы
- Қуат шығыны: 51 Вт
Геометриялық параметрлері:
- Ені: 90 мм
- Биіктігі: 170 мм
- Тереңдігі: 160 мм
- Тұлғарақы салмағы: 2,25 кг
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840839968
Орамасы: 1 дана немесе 10 дана
| EAN-коды | 9004840839968 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 90,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 170,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 160,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 2,25 кг |
| Қуат шығыны | 51,00 Вт |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Күш контакторы |
| AC катушка кернеуі | 110 В пер. тоғы |
| Номиналды тоғы | 170 А |
| Негізгі контактылары | 3 қосатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 90 кВт |
| Орамасы | 1 дана, 10 дана |