
Контактор 18,5кВт/400В/40А, ынамасы 24VAC
Артикул: LTD24030--
54 800 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор ауыстын ток сызықтарында асинхронды электрдвигундарын және өнділіктік жүктемелерін ауыстыру үшін қолдануға арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды кернеу: 400 В AC (50/60 Гц)
- Номиналды ток: 40 А
- Қуат (AC-3 380/400 В): 18,5 кВт
- Басқару кернеуі: 24 В AC
- Негізгі контактілері: 3 ықшамдайтын контакт (3NO)
- Қуат шығыны: 10,30 Вт
Конструктивтік сипаттамалар:
- Габаритты өлшемдері: ені 55 мм × биіктігі 115 мм × тереңдігі 132,10 мм
- Салмағы: 0,87 кг
- Стандарт бойынша өлшемі: 2
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840840209
Орналастыру және жеткізілуі: 1 дәнеден және 25 дәнеге еселі түрде жеткізіледі.
Контактор номиналды жұмыс режимінде сенімді коммутацияны қамтамасыз етеді және өнділіктік қолданысқа арналған IEC стандарттарына сәйкес келеді.
| EAN-коды | 9004840840209 |
|---|---|
| Ені нетто | 55,00 мм |
| Биіктігі нетто | 115,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 132,10 мм |
| Салмағы нетто | 0,87 кг |
| Қуат шығыны | 10,30 Вт |
| Өлшемі | 2 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| AC ынамасының кернеуі | 24 В пер. ток |
| Номиналды ток | 40 А |
| Негізгі контактілері | 3 ықшамдайтын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 18,5 кВт |
| Орналастыру | 1 дәне, 25 дәне |