
Контактор 3кВт/400В/7А/1НЗ, 24VAC катушкасы
Артикул: LTD00720--
14 110 ₸
Тапсырыспен
Құмталас ағынды өндірістік орнатуларда және тарату желілерінде үш фазалы айнымалы ток сілогтарын коммутациялау үшін арналған күштік контактор. Контактор 400В кернеуінде және 7А номиналды ток кезінде 3 кВт дейін жүктемені біліктіме басқарудың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
Негіздегі сипаттамалары:
- Түрі: Күштік контактор
- Негіздегі контактылар: 3 жабатын контакт (3НЗ)
- Көмекші контактылар: 1 ашатын контакт (1НО)
- Катушка кернеуі: 24В айнымалы ток (AC)
- Номиналды ток: 7А
- Құдырет (AC-3 кезінде 380-400В): 3кВт
- Қуат шығыны: 2,40W
- Өндіруші: Schrack
Габаритті өлшемдер және салмақ:
- Ені: 45мм
- Биіктігі: 68мм
- Тереңдігі: 75мм
- Таза салмақ: 0,24кг
- EAN-коды: 9004840841077
Комплектация: Талап етілген көлемге байланысты 1 дм немесе 102 дм торлау-құрылымдарындағы пакетте жеткізіледі.
| EAN-коды | 9004840841077 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 68,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 75,00 мм |
| Таза салмақ | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 2,40 W |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Күштік контактор |
| Көмекші контактыларға кіру | 1 ашатын контакт |
| Катушка кернеуі АС | 24В айнымалы тока |
| Номиналды ток | 7А |
| Негіздегі контактылар | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380В 400В [P] | 3 кВт |
| Торлау-құрылым | 1 дм., 102 дм. |