
Контактор 3кВт/400В/7А/1НЗ, ынамасы 110VAC
Артикул: LTD00722--
14 110 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор үш фазалы асинхронды электродвигундарын және басқа жүктемелерді ауыспалы ток желілерінде ажырату үшін арналған. Құрылғы фазаларды басқару үшін 3 басты ажыратқыш контактысы және басқару сызықтарының сигнализациясы үшін 1 қосалқы ашатын контактысы болады.
Негіздегі параметрлер:
- Номиналды жүктеме қуаты (AC-3): 380-400 В кезінде 3 кВт
- Номиналды ток: 7 А
- Ынамасы кернеуі: 110 В ауыспалы ток
- Басты контактылар: 3 НО (ажыратқыш)
- Қосалқы контактылар: 1 НЗ (ашатын)
- Қуат шығыны: 3,80 Вт
- Өндіруші: Schrack
Габариттік өлшемдер және массасы:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 68 мм
- Тереңдігі: 75 мм
- Таза массасы: 0,24 кг
- EAN-коды: 9004840841053
Комплектация: ұнамдық орамасында 1 шт., өндіріс орамасында 102 шт.
Контактор электродвигундарын тікелей басқару үшін қолданылады және стандартты DIN-рельске орнатылуы мүмкін.
| EAN-коды | 9004840841053 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 68,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 75,00 мм |
| Таза массасы | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 3,80 Вт |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Қосалқы контактылар кіріктірілген | 1 ашатын контактысы |
| Ынамасы АС кернеуі | 110 В ауыспалы ток |
| Номиналды ток | 7 А |
| Басты контактылар | 3 ажыратқыш контактысы |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 3 кВт |
| Орамасы | 1 шт., 102 шт. |