
Контакты 3кВт/400В/7А/1НЗ, ролик 230VAC
Артикул: LTD00723--
14 110 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор өндіріс жиілігінің ауыспалы тока сынамдарын басқару үшін құрастырылған. Контактор жоғары сенімділік дәрежесімен қуатты жүктерді сенімді түрде ауыстыруды қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды қуаты: 400 В кезінде 3 кВт (AC-3)
- Номиналды тока: 7 А
- Негізгі контактілері: үш фазалы жүктемені қосу үшін 3 жабық контакты
- Көмекші контактілері: сигнализация және басқарау үшін 1 ашық контакты (1НЗ)
- Ролик кернеулігі: 230 В ауыспалы тока
- Қуат шығыны: 3,80 Вт
Конструктивтік параметрлер:
- Өлшемі: 45 × 75 × 68 мм (Е × Т × В)
- Таза салмағы: 0,24 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840841060
- Орауы: 1 немесе 102 шт.
Контактор стандартты өлшемді DIN-рельсіне орнатуға арналған және ағымдарды бөлу ящиктерінде, PLC-жүйелерінде және өндіріс автоматизациясында асинхронды двигатель және басқа индуктивті жүктерді басқару үшін пайдаланылады.
| EAN-коды | 9004840841060 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 68,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 75,00 мм |
| Таза салмағы | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 3,80 Вт |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Көмекші контактілері қосу | 1 ашық контакты |
| Ролик кернеулігі АС | 230 В ауыспалы тока |
| Номиналды тока | 7 А |
| Негізгі контактілері | 3 жабық контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 3 кВт |
| Орауы | 1 шт., 102 шт. |