
Контактор 4кВт/400В/9А/1НЗ, ине 24VDC
Артикул: LTD00925--
18 180 ₸
Тапсырыспен
Күш контакторы үш фазалы асинхронды электродвигундар және айналмалы ток тізбегіндегі басқа жүктемелерді өндіруге арналған. Контактор 400 В (AC-3) кернеуінде 4 кВт дейін жүктемені ұстай отырып, қауіпсіз басқарылуын қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Негізгі контактторының номиналды тогы: 9 А
- Негізгі контактторлар: 3 жабатын контакт
- Көмекші контактторлар: 1 ашатын контакт (1НЗ)
- Ине кернеуі: 24 VDC
- Қуат жоғалтуы: 8,9 W
Физикалық сипаттамалар:
- Өлшемдер: 45 × 68 × 75 мм (E × B × T)
- Салмағы: 0,30 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN коды: 9004840840773
Контактор AC-3 стандартына (үш фазалы асинхронды двигундарды іске қосу) сәйкес келеді. Автоматтандыру жүйелері, үлестіру құрылғылары және басқару шкафтарында кеңінен қолданылады.
| EAN коды | 9004840840773 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 68,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 75,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,30 кг |
| Қуат жоғалтуы | 8,90 W |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Күш контакторы |
| Көмекші контактторларын қоса алғанда | 1 ашатын контакт |
| DC ине кернеуі | 24 V |
| Номиналды ток | 9 A |
| Негізгі контактторлар | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 4 кВт |
| Орау | 1 шт., 102 шт. |