
Контактор 5.5кВт/400В/12А/1НЗ, ығысы 110ВАС
Артикул: LTD01222--
19 280 ₸
Қоймада бар
Қуатты контактор үш фазалы айнымалы ток тізбектерін ағынды ара қосу үшін құрылған. Негізгі параметрлері: номиналды қуаты 5,5 кВт 400 В кернеуінде (AC-3), номиналды ағыны 12 А, басқару ығысының кернеуі 110 В айнымалы тока.
Құрылымдық ерекшеліктері:
- Негізгі контактілері: 3 жабатын контакт
- Көмекші контактілері: 1 ашатын контакт
- Номиналды жүктеме кезінде қуат шығыны: 3,90 Вт
- Ықшам габаритті өлшемдері: 45 × 68 × 75 мм
- Массасы: 0,24 кг
Контактор өндіістік тарату құрылғыларында асинхронды электрлі моторлар және басқа электр тұтынушыларының сенімді ағындық реттеуін қамтамасыз етеді. Schrack серия электромагниттік контакторларының стандарттарына сәйкес келеді.
| EAN коды | 9004840841275 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 68,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 75,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 3,90 Вт |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Көмекші контактілері | 1 ашатын контакт |
| Ығысының кернеуі АС | 110 В айнымалы ток |
| Номиналды ағыны | 12 А |
| Негізгі контактілері | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 5,5 кВт |
| Орау | 1 шт., 102 шт. |