
Контактор 7,5кВт/400В/18А/1НЗ, орамасы 24VAC
Артикул: LTD11720--
27 230 ₸
Тапсырыспен
Электрлік контактор өндірістік электрлік тізбектерді электрлік тарту машиналары және электрлік ағындағы жүйелерін басқару жүйелерінде ажыратуға арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналдық қуаты: 380/400 В кезінде 7,5 кВт (AC-3 категориясы)
- Номиналдық ток: 18 А
- Орамасының кернеуі: 24 В ауыспалы тока
- Негізгі контактілері: 3 қосалқы контакт (3 NO)
- Қосымша контактілері: 1 ажыратқы контакт (1 NC)
- Ұстау режимінде қуат шығыны: 7,90 Вт
Физикалық параметрлері:
- Габаритті өлшемі (ЕнхБеліхТ): 45 × 85 × 97,40 мм
- Таза салмағы: 0,43 кг
- Пішіні: 1 өлшем
- Өндіруші: Schrack
Орау және жеткізу:
- Жеткізу бірлігі: 1 дана немесе 64 данадан кратты
- EAN: 9004840840537
Контактор үш фазалы тізбектердің сенімді ажыратуын қамтамасыз етеді және 24 В ауыспалы тока көзінен басқарылуы мүмкін. Төмен қуат шығыны және ықшам габаритті аппараттар орын аз болған тарату қалқалары мен басқару шкафтарында қолдануға мүмкіндік береді.
| EAN-код | 9004840840537 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 97,40 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,43 кг |
| Қуат шығыны | 7,90 Вт |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Электрлік контактор |
| Қосымша контактілер | 1 ажыратқы контакт |
| Орамасының кернеуі (АС) | 24 В ауыспалы тока |
| Номиналдық ток | 18 А |
| Негізгі контактілері | 3 қосалқы контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 7,5 кВт |
| Орау | 1 дана, 64 дана |