
Kontaktor 4kW/400V/9A/1NO, bobini 110VAC
Артикул: LTD00922--
15 620 ₸
Тапсырыспен
Құмалы контактор өндіріс ауыстырымының айнымалы ток сызықтарын коммутациялау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды қуаты: 380–400 В кезінде 4 кВт (AC-3 санаты)
- Номиналды тоғы: 9 А
- Орамы қоректену кернеуі: айнымалы ток 110 В
- Басты контактілері: 3 араласқан контакт (3NO)
- Көмекші контактілері: 1 ашық контакт (1NC)
- Орам сыйымдарының қуат шығыны: 4,40 Вт
Механикалық параметрлері:
- Өлшемдері (Б×Е×Т): 68×45×75 мм
- Таза салмағы: 0,24 кг
- EAN коды: 9004840841114
- Өндіруші: Schrack Elektrik
Орындау: 1 немесе 102 дана түрінде тапсырыс бойынша
Контактор IEC 60947-4-1 стандарттарына сәйкес келеді және электрлік панельдердің, таратқыш қолды және автоматтау жүйелерінің құрамында электрлік қозғалтқыштар мен жарықтандыру жүктемесін басқару үшін қолданылады.
| EAN коды | 9004840841114 |
|---|---|
| Таза ені | 45,00 мм |
| Таза биіктігі | 68,00 мм |
| Таза тереңдігі | 75,00 мм |
| Таза салмағы | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 4,40 Вт |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Құмалы контактор |
| Ішілген көмекші контактілері | 1 ашық контакт |
| Орам кернеуі АС | 110 В айнымалы ток |
| Номиналды тоғы | 9 А |
| Басты контактілері | 3 араласқан контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 4 кВт |
| Орындау | 1 дана, 102 дана |