
Контактор 5,5кВт/400В/12А/1НЗ, катушка 230VAC
Артикул: LTD01223--
19 280 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор айнымалы ток тізбегін коммутациялау үшін арналған өндіріс жабдықтарының. Контактор 12А номиналды тогы үшін 400В қысымда 5,5кВт коммутациялау қуатымен AC-3 санатында есептелген.
Негізгі сипаттамалар:
- Басты контактілері: 3 істік контакты (3НО)
- Көмекші контактілері: 1 ашық контакты (1НЗ)
- Катушка қысымы: 230В айнымалы тока (50/60 Гц)
- Номиналды ток: 12А
- Коммутациялау қуаты (AC-3 380/400В): 5,5кВт
- Қуат шығыны: 3,90Вт
- Өндіруші: Schrack
Габаритты өлшемдері:
- Ені: 45,0мм
- Биіктігі: 68,0мм
- Тереңдігі: 75,0мм
- Таза салмағы: 0,24кг
Қолданылуы:
Контактор электр қозғалтқыштарын, насостарды, компрессорларды және басқа да өндіріс жабдықтарын қашықтан басқару схемаларында қолданылады. 1НЗ көмекші контакты басқару тізбегінің сигнализациясы және қорғалуы үшін қолданылады.
EAN-код: 9004840841169
Орамдау: 1 шт., 102 шт.
| EAN-код | 9004840841169 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00мм |
| Биіктігі нетто | 68,00мм |
| Тереңдігі нетто | 75,00мм |
| Таза салмағы | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 3,90Вт |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Көмекші контактілері | 1 ашық контакты |
| АС катушка қысымы | 230В айнымалы тока |
| Номиналды ток | 12A |
| Басты контактілері | 3 істік контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380В 400В [P] | 5,5кВт |
| Орамдау | 1 шт., 102 шт. |