
Қондықтарушы 5.5кВт/400В/12А/1НЗ, ондықы 24VDC
Артикул: LTD01225--
22 270 ₸
Тапсырыспен
Күштік қондықтарушы 5.5 кВт номиналды құмы 400 В кернеуінде (AC-3) және 12 А номиналды ағымында. Үш фазалы асинхронды электродвигундарды және басқа индуктивті жүктемелерді өндірістік құрылғыларда ажыратуға арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Негізгі контактілер: 3 жабатын контакт (3 полюс)
- Көмекші контактілер: 1 ашатын контакт
- Ондықы кернеуі: 24 VDC
- Номиналды ток: 12 A
- Қолдану санаты: AC-3 (үш фазалы асинхронды электродвигундар, толық жылдамдықта сөндіру)
- Өндіктен шығатын күші: 8.70 W
- Өлшемі: ені 45 мм, биіктігі 68 мм, тереңдігі 75 мм
- Салмағы: 0.30 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN коды: 9004840840797
Қондықтарушы электродвигундарды сенімді басқаруды қамтамасыз етеді және тарату щиттеріне, сондай-ақ пуск-қоршеген аппараттарына орнатылуы мүмкін. Ондықының төмен өндік қуы оны қолданудағы экономикалық етеді.
| EAN коды | 9004840840797 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 68,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 75,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,30 кг |
| Өндіктен шығатын күші | 8,70 W |
| Түрі | Күштік қондықтарушы |
| Ондықы кернеуі DC | 24 V |
| Номиналды ток | 12 A |
| Негізгі контактілер | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 5,5 кВт |
| Орамасы | 1 шт., 102 шт. |
| Көмекші контактілер | 1 ашатын контакт |