
Контактор 7,5кВт/400В/15,5А/1НЗ, орамы 230VAC
Артикул: LTD01523--
22 120 ₸
Тапсырыспен
Күштік контактор – үш фазалы айнымалы ток схемаларын коммутациялау үшін арналған құрылғы, электрлік сқемалар құрамында пайдаланылады. Контактор 7,5 кВт қуатындағы электр қозғалтқыштар мен басқа электроқондырғыларды 400 В желіде қауіпсіз қосу және ажырату функциясын атқарады.
Негізгі сипаттамалары:
- Желідің номиналды кернеуі: 400 В айнымалы ток (3~)
- Номиналды ток: 15,5 А
- Қуаты (AC-3, 380/400 В): 7,5 кВт
- Орамның басқару кернеуі: 230 В айнымалы ток
- Негізгі контактілері: 3 жабатын контакт (3NO)
- Көмекші контактілері: 1 ашатын контакт (1NC)
- Қуат шығыны: 3,90 Вт
- Өндіруші: Schrack (сапалы еуропалық жабдық)
Габаритты өлшемдері және салмағы:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 68 мм
- Тереңдігі: 75 мм
- Таза салмағы: 0,24 кг
- EAN-коды: 9004840841220
Орау: стандартты бірлік орау (1 шт.) және қорап (102 шт.) түрінде жеткізіледі
Контактор стандартты DIN-рейлге орнатылады және электр қозғалтқыштарын, компрессорларды, сорғыларды және басқа өндірістік жабдықтарды басқару жүйелерінде пайдаланылады.
| EAN-коды | 9004840841220 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 68,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 75,00 мм |
| Таза салмағы | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 3,90 Вт |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Күштік контактор |
| Орамдағы көмекші контактілері | 1 ашатын контакт |
| AC орамының кернеуі | 230 В айнымалы ток |
| Номиналды ток | 15,50 А |
| Негізгі контактілері | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 7,5 кВт |
| Орау | 1 шт., 102 шт. |