
Қондықтау 11кВт/400В/25А/1НО, катушка 24VAC
Артикул: LTD12520--
33 760 ₸
Тапсырыспен
Қуатты қондықтау өндірістік жиілік айнымалы ток сызықтарын коммутациялау үшін ойластырылған. Қондықтау электржүргіткіштер және басқа да құрал-жабдықтардың 400 В кернеуде 11 кВт номиналды қуатын сенімді түрде қосу/өшіруін қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Негіздегі контактердің номиналды тогы: 25 А
- Катушканы қоректендіру кернеуі: 24 В айнымалы ток (AC)
- Негіз контактері: 3 жабатын контакт (3НЖ)
- Көмекші контактері: 1 ашатын контакт (1НО)
- AC-3 жұмыс санаты: 380–400 В кернеуде 11 кВт
- Қуат шығыны: 10,8 Вт
- Оқшаулау сыныбы: 1
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 85 мм
- Тереңдігі: 97,4 мм
- Таза салмағы: 0,43 кг
Өндіруші: Schrack (австрийлық бренд, EN 60947-4-1 стандарттарына сәйкес).
Қондықтау өндірістік электр құрал-жабдықтарының үлестірумен шкафтары мен басқару панельдеріне орнатуға арналған.
| EAN-коды | 9004840840599 |
|---|---|
| Ені (таза) | 45,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 85,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 97,40 мм |
| Салмағы (таза) | 0,43 кг |
| Қуат шығыны | 10,80 Вт |
| Өлшем | 1 |
| Түрі | Қуатты қондықтау |
| Көмекші контактері қосулы | 1 ашатын контакт |
| Катушканың кернеуі АС | 24 В пер. тока |
| Номиналды ток | 25 А |
| Негіз контактері | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 11 кВт |
| Орамасы | 1 дана, 64 дана |